Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roleplay

Добре дошли в Роуплей форумчето ни!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мел в Париж (продължение)

Go down 
АвторСъобщение
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мел в Париж (продължение) Empty
ПисанеЗаглавие: Мел в Париж (продължение)   Мел в Париж (продължение) Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 1:15 pm

Продължение от подфорум "Маями")

По пътя за летището Мел се сети, че не е казала на Майк кога излита самолета и се уплаши, че той няма да дойде.Измъкна телефона си и позвъни
- Ало? - чу тя гласа му
- Майк....забравих....колко съм глупава.Самолетът излита в три часа
- Спокойно миличка.Аз съм на летището от един часа.
- О....замалко си помислих, че няма да можеш да дойдеш с мен....добре сега идвам и аз
-Добре
Връзката прекъсна и таксито спря пред летището.Мел направо изхвърча от него, разплати се набързо с шофьора и се затича навътре.Затърси с поглед приятеля си.Видя го на регистратурата.Майкъл беше висок чернокос младеж на 17 години който имаше страхотни сини очи.С Мел се бяха срещнали съвсем случайно в училището преди 1 година.
Мел направо го събори, когато отиде да го прегърне
- Хей, по внимателно - каза той като се усмехваше
- Извинявай - каза тя и го целуна - Просто толкова съм се разбързала, че....
Обявиха, че техният самолет излита след десет минути и двамата се разбързаха.Успяха да стигнат навреме, Мел даде билетите на мъжа, който ги събираше и тя и Майк се настаниха на седалките си.Почти веднага се чу гласа на капитана на самолета, който помоли да си сложат коланите.
И така Мел и Майк се запътиха за Париж.За една страхотна седмица само за тях двамата....

Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мел в Париж (продължение) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мел в Париж (продължение)   Мел в Париж (продължение) Icon_minitimeНед Фев 11, 2007 2:52 am

Полетът беше дълъг и изморителен.От Маями до Париж имаше доста дълъг път, но Мел проспа по - голямата част.По едно време се събуди.Самолета беше притихнал но все още имаше будни хора.Един такъв буден човек беше Майкъл, който седеше и гледаше в една точка.
- Добре ли си? - попита го Мел
- Да, но...ми е скучно...Нямаш ли нещо за четене или нещо друго?
- Имам една фантастична книга и си нося дискмена.Кое си избираш?
- Дискмена.Знаеш, че не обичам фантастики като теб
Мел извади от куфара сиво черния дискмен и дисковете и ги подаде на момчето.После отново си легна.
Вече пътуваха няколко дни и всички пътници бяха изнервени вече.Най - сетне един хубав слънчев ден, както ги уверяваше стюардесата самолетът най - сетне кацна на френска земя и всички пътници с радост го напуснаха.Париж, беше пред тях огрян от слънцето на новия ден....


п.п. Ще продължа в подфорум "Париж"
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
 
Мел в Париж (продължение)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Roleplay :: Из земята... :: Летище-
Идете на: