Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roleplay

Добре дошли в Роуплей форумчето ни!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мелани Сойер

Go down 
АвторСъобщение
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 12:03 pm

МЕЛ ЗА ПАРИЖ

Беше рано сутрин и Мел тъкмо се събуждаше.Баща й го нямаше - явно и днес разследваше престъпление.Такъв беше живота на момичето й баща й, но на нея не й липсваше любов.Момичето стана и се облече, после включи телефона си, защото знаеше, че баща й няма да пропусне да й се обади.След това слезе в кухнята й затърси нещо за ядене.Понеже нямаше нищо, което да й се ядеше в момента излезе до близкия магазин и си купи яйца и бекон.Върна се, включи телевизора и загледа някакъв концерт.Не след дълго телефонът й засвири и тя вдигна
- Добро утро, скъпа, как си? - дебелият глас на баща й се чу.Той явно се намираше на доста оживено място, защото Мел едвам разбра какво й казва
- Добро утро, тате, спокойно добре съм - отговори му тя
- Знаеш ли, искам да дайдеш на площад "Звездна".Знаеш къде се намира, нали?
- Да, да взема ли нещо, ако ти трябва?
- Не нищо не ми трябва.Сега трябва да затварям, но ще те чакам на площада.До скоро миличка
- Чао - каза му тя и затвори.После облече дънките си и взе шапката си.
Навън се очертаваше един страхотен ден.Мел се качи на едно такси и каза на шофьора къде да я закара.След малко тя вече се озърташе на площада...


Последната промяна е направена от на Съб Фев 17, 2007 9:26 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 12:14 pm

Видя баща си и закрачи към него.Той бе заобиколен от няколко приятели, които Мел познаваше.Те явно я очакваха и когато тя се приближи баща й каза:
- Сюзан, ходи да донесеш.....знаеш какво
Жената до него отиде на някъде, абащата на Мел се обърна към дъщеря си
- Познай какъв ден е днес
- Незнам тате, коя дата сме?Вече съвсем загубих представа за времето.Тук винаги всичко е еднакво - отговори Мел
- Точно затова те повиках сега тук - усмихна се баща й - Честит рожден ден, миличка
Мел наистина беше забравила рождения си ден.Днес ставаше на 15.Баща й никога нямаше да се сети за рождения й ден ако някой не му бе напомнил и Мел предполагаше, че тези които са се сетили сега стоят около тях.
- Вярно!Много ти благодаря, тате - зарадвано каза Мел
В този момент се върна Сюзан понесла някакви хартийки, които даде на бащата
- Понеже ти самата каза, че тук ти е скучно реших за рождения ти ден да ти подаря едноседмична почивка за двама до Париж - каза Мерик като подаваше билетите на момичето
- Наистина....тате това е голям подарък.Ти ли ще дойдеш с мен?
- Не, знаеш, че не мога.Мислех да вземеш...хм....приятеля си.Знам, че имаш, макар че не искаш да споделиш с мен.Но няма да говорим за това сега.Самолетът излита утре в три часа.Тичай да стягаш багажа.
- О тате - Мел прегърна баща си и зарадвано се затича да хване такси
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 12:30 pm

Веднага щом таксито спря Мел изкочи от него и се затича към стаята си.Там позвъни на приятеля си Майкъл и зачака някой да вдигне.
- Ало? - чу тя гласа на гаджето си
- Майк аз съм
- Ооо Мел тъкмо щях да ти позвъня.Честит рожден ден!
- Много ти благодаря.Звъня ти във връзка с рождения ми ден
- Купон ли ще има?
- Не.Тате ми подари два билета за Париж!Представяш ли си!Самолетът излита утре и се надявах да дойдеш с мен на почивката....
- Разбира се, миличка.Идеята е супер, а и имам цял един свободен месец
- Обичам те, Майк.До утре на летището тогава
- До утре миличка.И аз те обичам
След разговора Мел започна да приготвя багажа си.Избра си две красиви рокли и сложи повече дънки и блузи.Не забрави и шапката си, защото без нея не тръгваше никъде.Сложи дискмена си и повечето си музика, после намери място и за книгата, която четеше в момента, макар че не беше сигурна дали ще има време да използва тези две неща.Чак тогава видя на нощното си шкафче някакъв пощенски плик.На него с красивия почерк на баща й пишеше: "Заминаваш на екскурзия?Ами пари имаш ли?Защо не вземеш тези?". В плика имаше доста пари и Мел се усмихна.На нея и баща й никога не й липсваха пари.Мел не обичаше да взима пари от баща си, предпочиташе да печели сама, но знаеше, че ако откаже да ги вземе бащай ще й се разсърди.След като скъта парите на сигурно място тя досложи още няколко неща в багажа и започна да стяга чантичката си.Сложи червилото, гланца, молива за очи и още няколко принадлежности за гримиране, кърпички, снимка на гаджето си и още няколко неща....
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 12:40 pm

Навън се стъмни и баща й се завърна.Мел го чу как си посвирква долу в кухнята и слезе надолу.
- Здравей момиченцето ми - каза й той докато се опитваше да изпържи яйцата
- Добър вечер тате.Моля те дай аз да изпържа яйцата - момичето пое тигана и започна да пържи яйцата.
- Какво ли ще правя без теб, миличка.Не мога да си зготвя дори едни яйца
- Ще ходиш на МакДоналдс - предложи му момичето и се усмихна
Вечерята беше скромна, но на бащата и дъщерята им харесваше да стоят до късно в кухнята и да обсъждат нещата от деня.
- Готова ли си за пътуването - запита баща й след дълго обсъждане на работата му днес
- И още как.Всичко е готово.Само трябва да измисля с какво ще пътувам
- Един съвет.Облечи си черните дънки и онзи жълт потник
- Да става добро предложение.Благодаря ти тате
Баща й се усмихна и погледна часовника на стената
- Лелеее погледни колко е часът.Колко бързо минава времето вече е 1 през ноща.Веднага в леглото!
- Не ми се спи, но щом казваш ще си легна.Ще ми липсваш, тате
- И ти на мен, скъпа
Мел се качи и си легна.Чуваше как долу баща й още дълго стоеше в кухнята и най - накрая се качи в стаята си....
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 12:53 pm

Слънцето се показа и Мел се събуди в чудесно настроение.Веднага скочи и се облече за пътуването, макар че беше едва 10 сутринта.После два часа усърдно преглеждаше да не е забравила нещо.После слезе долу в кухнята.Баща й беше забравил да изгаси телевизора и момичето побърза да го направи.После от горния етаж дочу, че телефонът й звъни и се затича нагоре.Естествено беше баща й.
- Добро утро, скъпа.Как сме днес?
- Чудесно!
- Радвам се!Знаеш ли, реших по време на ваканцията да не те безпокоя
- Ами....както пожелаеш тате.Няма да ме притесняваш, но....
- Спокойно ако имам нужда да ми кажеш как се готвят яйца ще ти се обадя
Баща й се засмя.Чу се някакъв глас и той побърза да каже на Мел, че трябва да затваря и Мел не го чу повече през деня.Слезе долу във всекидневната.Загледа се през прозореца.Красивата картина - морето и няколко високи палми огрени от слънцето.Нямаше да вижда тази картина една седмица и щеше да й липсва.След това избра една от многото книги в семейната библиотека, седна и се зачете в нея.Книгата беше интересна и след време момичето погледна по навик часовника на стената.О ужас!Оставаше само един час до излитането от самолета.Мел побърза да вземе багажа си и да вземе такси.Качи се в колата и тръгна за летището...

П.П.Продължението е в подфорум "Летището"
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeПет Фев 16, 2007 10:25 am

ЗАВРЪЩАНЕТО

Мерик и колегите му чакаха на летището.Мъжът чакаше самолетът да кацне и беше пред изхода, от където трябваше да излязат пътниците.Самолетът кацна.Повечето хора излязоха, но той чакаше определен човек.Внезапно момиче с кафява коса се стрелна към него и го прегърна.
- Миличка! - прошепна той - Радвам се да те видя.Добре си, нали?
- И аз се радвам да те видя, тате.Разбира се, че съм добре - отговори му Мел
От изхода излязоха Майк и Лиса.
- Това е приятелят ми, тате - представи тя Майк на баща си
- Приятно ми е - каза бащата, усмихна се и подаде на момчето ръка, която Майк пое с усмивка.
Майк и Мел се отдръпнаха настрани нарочно, за да оставят Лиса насаме с Мерик.Двамата се срещнаха на изхода и започнаха да си говорят тихо.Момчето подкани Мел да се отдалечат и тя го послуша.Излязоха от летището и се качиха в колата на Мерик.Колегите му пътуваха с още три черни автомобила, същите като на бащата...
- Искам да започнем отначало, Мерик - говореше Лиса някъде в летището
- Не съм сигурен дали ще се получи - отговори й мъжа.
- Ще видиш, че ще се получи...Моля ти се...
- Хммм...Ше видим, миличка.Ще видим.
- Като за начало не ми викай миличка все едно съм ти дете.И второ - съветвам те да махнеш русите си кичури!
Мъжът се засмя и после отговори:
- За кичурите ми ще трябва да поговориш с дъщеря ни.
Двамата излязоха от летището и се запътиха към колата.Лиса седна отзад до Майк, защото Мел обичаше да се вози до баща си, а самият Мерик беше шофьорът.Оставиха Майк пред дома му, а останалите трима отидоха в къщата.Мерик беше направил доста поразии в кухнята.
- Казах ти да ходиш на ресторант- каза Мел като огледа помещението.
- Колегите ми бяха на друго мнение - отговори баща й и занесе нейния и багажа на Лиса в стаите на горния етаж.Всички бяха уморени затова влязоха в стаите си и си легнаха почти веднага.Мел обаче беше сигурна, че късно през ноща в коридора беше чула леки стъпки...
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeПет Фев 16, 2007 10:48 am

Сутринта настана.Къщата бе празна.Гостната беше спретната и оправена, а пък спалнята, където спеше баща й беше разхвърляна както винаги, защото баща й много бързаше сутрин.Мел слезе долу в кухнята и потърси нещо за ядене.Хладилникът беше в безобразно състояние, но все пак момичето успя да намери едно парче торта.Беше взела телефона си с нея, защото баща й щеше да звънне.
- Ало? - каза Мел щом телефона звънна.
- Добро утро, миличка!Искам да се срещнем в работата.Важно е. - каза на бързо баща й
- Добре няма проблем - отговори момичето, затвори, изяде закуската си и се качи в стаята си.Преоблече се и излезе навън.Полицейското управление беше наблизо затова не хвана такси.Влезе в отдела на баща си и се насочи към кабинета му.
- Здравей, Мел! - поздрави я по коридора един от колегите на баща й на име Рик.
- Здасти!Как е? - отвърна му момичето
- Амиии..Имаме едно доста интересно разследване, но историята на баща ти е доста по - интересна
- Какво е направил този път?
- Оооо ще видиш съвсем скоро. - Мъжът и намигна и се забърза към коридора.
Мел почука на вратата на кабинета и отвътре се чу "Влез".Вътре беше пълно с хора и тя едвам се вмъкна.
- Здравей, миличка! - поздрави я баща й след като я забеляза.До него седеше Лиса и някаква колежка.Всички бяха усмихнати и гледаха към Мерик и Лиса
- Какво има, тате? - попита Мел
- Мел - каза Лиса - С баща ти мислим да се оженим...повторно
Мел незнаеше какво да каже.Засмя се радостно и прегърна всички в офиса.
Сватбата се състоя след няколко дни.На нея беше претъпкано с приятели и роднини.Майк и Мел почти не можеха да видят Лиса и Мерик.Вечерта имаше страхотно парти....Семейство Сойер отново щеше да стане цяло..
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeСъб Фев 17, 2007 9:25 am

След сватбата се разбра, че Лиса и Мерик са подготвили вече медения си месец.Щяха да заминат за Хаваите за около месец.Мерик посъветва Мел да си намери някаква работа, като нямаше нищо против тя да се заеме с неговата.Майка й смяташе, че работата в полицията не е за момичето и я съветваше да стане нещо друго.След безкрайни предложения от страна на двамата си родители на Мел й писна и ги увери, че няма да остане без работа.След седмица двамата заминаха и момичето остана...е почти само.Бяха взели Майк на работа в полицията и всеки ден той наминаваше при нея.Мел си намери работа - взеха я в една фирма, която развеждаше туристи.Мел вършеше работата си перфектно и скоро й разрешиха да съветва туристите къде да отседнат, кои са хубавите ресторанти и т.н.
Дните минаваха и в един хубав ден Мел и Майк получиха известие, че Лиса е намерила по- голямото си дете.Мел не знаеше да има сестра или брат, но се зарадва на съобщението.Скоро в Маями пристигна и Кевин - момче на 17 години, което се водеше доведен брат на Мел.Двамата се харесаха и той, Майк и Мел заживяха заедно докато не се прибраха Лиса и Мерик.
- Какво е ставало тук? - веднага попита Лиса като влезе във всекидневната и после в кухнята.
- Ами...Кевин и Майк са малко разхвърляни, а аз нямам време да подреждам - обясни Мел
- А това какво е? - попита баща й като сочеше малка кутийка.Мел я вдигна и отвори.Отвътре изпадна листче, на което с забързания почерк на Майк пишеше някакъв телефонен номер.
- Ще разбера по - късно.Ааа...татко...ще завариш спалнята също малко разхвърляна... - провикна се момичето докато баща й се качваше по стълбите
- Малко ли? - чу се отгоре
Стаята беше честно казано с краката нагоре, защото вчера в къщата имаше купон и повечето хора се бяха развихрили в спалнята.Личаха следи от бира, и кока кола, и доста храна....
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeСъб Фев 17, 2007 9:46 am

На другия ден Лиса почисти доста старателно докато Мел и останалите бяха на работа.Кевин си беше намерил работа като продавач на пици на плажа.Майк и Мерик бяха станали в пет, защото имало някаква спешна работа, както обясниха набързо докато се опитваха да облекът саката си и да изядат по един сандвич, който Мел ги накара да налапат.
- Хфофго фе фугфав - каза Майк като най - сетне успя да се облече
- Не се говори с пълна уста.Хайде нали бързахте - момичето ги изпрати до вратата и после се рабърза, защото и тя закъсняваше...
Докато чакаше да доведат новите посетители тя започна да разучава телефонният номер, който Майк й беше оставил.Тя, брат й и Майк си бяха измислили таен шрифт.Всяко число отговаряше на някаква буква.Съобщението беше "Ела на плажа"...
След като работният й ден свърши Мел се запъти за плажа.Вече беше опустял и имаше само около десетима човека.Момичето намери Майк да седи замислен близо до морето.
- Здравей! - каза му тя
- Оу...Здравей - каза той като излезе от унеса си
- Какво ще ми кажеш?
- Амиии....виж сега...малко ми е неудобно - запелтечи момчето и след малко продължи - Ти си на 15 и ти остават три години до пълнолетие.Исках обаче да....да ти предложа да се сгодиш за мен сега....незнам дали може, но....Ще се ожениш ли за мен когато дойде време за това?
След дълго мълчание Мел, която беше седнала до него и беше свалила маратонките и чорапите си, беше потопила краката си във водата и гледаше към залеза каза:
- Майк...Със сигурност сме още много млади за това, но....с радост ще се оженя за теб когато дойде време за това...Не съм сигурна за това сега...Все още съм прекалено малка....
- Напротив...Аз мисля, че не си вече дете Мел, но ще те попитам пак след три години...Няма да забравя, но ще ми кажеш ли сега какво би направила?
Момичето го погледна, усмихна се и отвърна:
- Бих ти казала "да".
Слънцето залезе.Наоколо засветиха милиони светлини.Маями се събуждаше за нощния си живот...
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeПон Фев 19, 2007 11:00 am

- Хей вие двамата - побързайте!Изпускате купона! - чу Мел след малко.Беше гласът на доведения й брат и звучеше развълнуван.Майк беше станал и беше се тихо отдалечил, но момичето забеляза двете момчета да стоят и да си говорят тихо.
- Какъв купон? - попита ги тя
- Ела да видиш! - задърпа я Кевин и след като Мел стана я поведе по плажната ивица.В плажното заведение тя видя много хора, които явно се забавляваха.Когато надойдоха още хора момиче се качи на една от масите, защото от там се чуваше добре и след като настана тишина проговори:
- Добър вечер на всички познати и непознати!Днес аз имам рожден ден!Поканих класа ми и техни приятели тук, за да изкараме суперски.Какво ще кажете?
Чу се одобрителен вой и веднага започна музика.Партито беше страхотно - с много музика, танци, питиета, храна и въобще всичко необходимо за едно парти.Мел не помнеше колко дълго беше изкарала на празненството, но се събуди в стаята си, където освен нея бяха и брат й и Майк.Явно бяха прекарали много добре вчера, защото сега спяха с усмивки на лица - единият беше на земята, а другият на диванчето.Мел тихо се измъкна от стаята, отиде в гостната и се преоблече.След това слезе долу, където намери майка си да чисти усилено хладилника.
- Няма смисъл, мамо.Вече опитах - каза с прозявка момичето.
- Оооо най - сетне си се събудила - каза майка й като се изправи - Доста ни стреснахте снощи.Прибрахте се в 4
- А сега колко е?
- Два часа следобед.По - добре събуди момчетата - крайно време е да стават....
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Мелани Сойер
~Free_Spirit~
Мелани Сойер


Брой мнения : 34
Age : 31
Registration date : 10.02.2007

Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 11:36 am

- МОМЧЕЕЕТАААА!ВЕДНАГА ДА СТАВАТЕЕЕ! - това чуха Кевин и Майк в съня си и веднага след това ги разтърсиха грубо
- Моля те, Мел...Все още ни се спи... - промърмори Кевин и беше готов отново да заспи ако не го разтърсиха още по - силно.
- Вече е 2 следобед...Мама каза да ви събудя.Хайде!
Момчетата станаха бавно и Мел излезе, за да се облекат.След малко излязоха и се отправиха към кухнята където ги посрещна Лиса с апетитно блюда в ръка
- Добър ден младежи!Вижте какво има за обяд...или за вас по - скоро е закуска - обърна се тя към тримата.Те моментално се нахвърлиха на блюдото и скоро от петте пържоли не остана и помен.Лакомниците се бяха излегнали на дивана във всекидневната.Днес не се работеше и цялото семейство беше в тази стая.Мерик четеше някаква дебела книга, Лиса готвеше нещо, а тримата приятели гледаха телевизия.
- Скука.... - обади се по едно време Кевин.Наистина не даваха нищо интересно и на тримата вече им беше писнало.Какво ще кажете да се разходим навън а....
- Супер идея! - скочи на крака Майк - Хайде да го направим!
- Само да не се върнете в 4 сутринта като днес - започна Лиса, но тримата вече бяха далеч от къщата....
Върнете се в началото Go down
http://alagaesia.niceboard.com
Sponsored content





Мелани Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мелани Сойер   Мелани Сойер Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мелани Сойер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Roleplay :: Из земята... :: Маями-
Идете на: