Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roleplay

Добре дошли в Роуплей форумчето ни!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Началото на едно пътешествие

Go down 
АвторСъобщение
icecream

icecream


Брой мнения : 19
Registration date : 25.01.2007

Началото на едно пътешествие Empty
ПисанеЗаглавие: Началото на едно пътешествие   Началото на едно пътешествие Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 5:54 am

ДЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!!!
- Така, така... значи госпожичката си подхвърля бележки по време на лекциите... - звънецът току-що бе ударил, но Мис Катфейн още държеше Пенелопа в стаята. - Госпожице, по-добре ще е и за вас, и за мен д слушате ликцията, а не да се разправяте с госпожица Каролфлай за... разни неща, които...
- Но госпожо, чеал съм това във "Винаги пред журналиста" на Наоми Лайтен, защо да го чета отново?
- Щом съм казала, ще го четете! Ясно ли е? Тук сте, з да станете професионален журналист!
- Да, госпожо...
- Има и още нещо. През февруари ще дам на най-добрите от вас билети за Париж, Москва и Мадрид. Може да не внимавате по време на лекциите, но знанията ви са на ниво....
Пенелопа усети как се изчервява.
- ... Ако ви хвана отново в нарушение ще се сбогувате с това пътуване... Не казвайте на останалите, за да не развалите изненадата! - каза с възможно най- строгия и студен си глас Мис Катфейн. - Е, свободна сте!
Странна радост бе обзела Пенелопа! Вървеше към изходната врата подскачайки, а дори и не се бе замислила, че е нарушила правило на колежа. Сърцето й заби лудешки при мисълта как ще изглежда лицено на Кали, когато й съобщи...
Върнете се в началото Go down
http://emma-thebest.hit.bg/
 
Началото на едно пътешествие
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Roleplay :: Из земята... :: Лондон-
Идете на: