Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roleplay

Добре дошли в Роуплей форумчето ни!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Соня и Миша Бартън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Соня Бартън

Соня Бартън


Брой мнения : 46
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 5:08 am

Това е къщата на Соня и сестра й Миша в Москва.Прилича на дворец.Има голяма градина.
Вътре има безброй стаи,в които гостите често се губят.Като малки Соня и Миша се загубили в къщата и ги търсили цял ден.Накрая ги намерили в една старинна стая пълна с антики,с които си играели.
Къщата на Соня и Миша Бартън Library_by_Joannna89
Така изглежда къщата.
Тук ще описваме приготовленията си за околосветското пътешествие.Тук ще пишем и когато се върнем.Всеки който иска да ни дойде на гости Arrow


Последната промяна е направена от на Чет Яну 25, 2007 7:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Соня Бартън

Соня Бартън


Брой мнения : 46
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 7:55 am

-Миша!Ставай поспаланко!-Соня издърпа одеалото на сестра си.
-Какво става....-отвърна сънено Миша
-Какво става ли...ами нищо..само едни паяк е кацнал на главата ти.
-Какво?!Къде!?!-момичето скочи уплашено
-Никъде миличка,шегувам се-смееше й се сестра й.-Трябва да ставаш
-Вече съм станала не виждаш ли!-троснато й отвърна Миша
-Оо,не ми се сърди,че те събудих...
Миша се обърна и се изплези на Соня.
-Имам малка изненадка за теб.-с усмивка й каза Соня
-Не ти щъ изненадите.-отвърна Миша сърдито,но вътре в себе си изгаряше от нетърпение да разбере за какво говори сестра й.
-Ами добре тогава..аз отивам да закусвам и никога няма да ти кажа!Ще споделя изненадата си с някой друг.
-Не,какче моля те кажи миии...-Миша отиде при нея и сестрински я прегърна.
Соня извади от джоба на дънките си два билета иги развя пред лицето на сестра си.
-Околосветско пътешествие мила!!!
-Какво-не можеше да повярва Миша
-Точно така. Very Happy
-Оо,Соня обичам те!-и Миша започна да целува сестра си по бузите
-Хах,да знам.Хайде да отиваме да закусваме и тогава ще обсъдим всичко.
Wink
Върнете се в началото Go down
Миша Бартън

Миша Бартън


Брой мнения : 17
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 8:26 am

Миша влезе в кухнята с широка усмивка,тя изгаряше от нетърпение да тръгне на пътешествието със Соня.
Когато сестра й влезе в стаята Миша нетърпеливо я попита:
-Е,кога тръгваме?
-Много скоро-усмихна се Соня и седна на масата.
-Ооо...защо не ми кажеш?-нацупи се отново Миша.
-Ще ти кажа,не се притеснявай!
-Е...,добре-отвърна Миша и отново се усмихна...
Върнете се в началото Go down
Соня Бартън

Соня Бартън


Брой мнения : 46
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeЧет Яну 25, 2007 10:17 am

-Сок от портокал искаш ли?
-Аха.Може-отвърна Миша-Ще ми кажеш ли откъде се сдоби с билетите?
-Даа,всичко ще ти разкажа.-Соня взе чашите със сок и седна до сестра си в кухнята,която изглежда ей така:
Къщата на Соня и Миша Бартън Last_work_on_Kitchen_by_HongPhi
-Ами...предварителен подарък на 18-я ми рожден ден от родителите ми.Ще прекарам рождения си ден в някой от най-красивите градове на света!Не е ли чудесно!
-Оо,чудесен жест от страна на мама и татко!Кога ще тръгваме?
-Ами рождения ми ден е след 3 седмици..така че можем да тръгнем още утре.
-Нямам търпение Very Happy А решила ли си кои градове ще посетим,къде ще се отбием първо,и къде ще празнуваш рождения си ден?
-Бих искала да се отбием в Париж,Лондон,Мадрид.....Неапол и Рим също биха ни харесали,а Хаваите ще ни се отразят наистина страхотно! Very Happy Предлагам заедно да решим последователността на пътешествието ни. WinkА...къде ще празнувам рождения си ден ли...мисля в Неапол..този град наистина много ми харесва
-Да,точно така.Ще обиколим целия свят,ще се върнем с много спомени иразбира се подаръци...о,ще бъде страхотно!
-Да! Хайде да решим последователността на посещенията ни.Къде ще идем първо...-попита Соня сестра си
.................

Върнете се в началото Go down
Миша Бартън

Миша Бартън


Брой мнения : 17
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 12:02 am

Ами...-Миша се замисли за миг и изведнъж каза :
Защо първо не отидем в Лондон или в Париж...какво ще кажеш?Аз бих искала първо да посетим Париж...наистина ще е много забавно,а и Париж е чудесен град...
..............
Wink
Върнете се в началото Go down
Соня Бартън

Соня Бартън


Брой мнения : 46
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 12:28 am

-Да!Ще бъде добро начало на нашето пътешествие!
Върнете се в началото Go down
Миша Бартън

Миша Бартън


Брой мнения : 17
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 12:41 am

Ураааааа...-Миша се зарадва много и отиде да прегърне сестра си!-Е...,след като утре тръгваме,предлагам....да си съберем багажа!
-Дадено!Да се изпреварваме до горния етаж!
-Ами....добре,но само ако си готова да загубиш!
-Оооо,така ли?Ще я видим тази работа...-и двете момичета бързо тръгнаха към стаите си!
-Така...да започваме...Миша влезе в стаята си и отвори гардероба си....така така...ама че неразбория е тук....няма да е зле някой ден да отделя повече време за гардероба си!
Върнете се в началото Go down
Соня Бартън

Соня Бартън


Брой мнения : 46
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 12:51 am

-Миша казвала съм ти,че трябва някой ден да си подредиш шкафа.Ето моя си е изряден,ще стана готова за 10 мин. и след това отивам да пазарувам.
От другата стая се чу силен шум.
Соня надзърна да види какво прави Миша.Всичките й дрехи бяха на земята.
-Така ще ми е по-лесно.-отговори тя на Соня
___________________________

-Мишааааа-извика Соня от стаята си
-Даааааааа-отвърна й сестра й
-Първо си оправяй дрехи за Париж,Лондон и Мадрид.Климатът не се различава много така че..За там аз взимам два чифта сини дънки,един черни,два суичъра...
-Како...това е Лондон,не супермаркета в квартала?!?
-Мила,след като си наемем квартира да не мислиш,че вътре ще съм с официална рокля?
-Да,права си..
-Добре кажи ми тогава какво ще си вземеш ти за тези три града...Хайде де ..да те видим...-и Соня отиве в стаята на сестра си,настани се на леглото й и зачака...
Върнете се в началото Go down
Миша Бартън

Миша Бартън


Брой мнения : 17
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:14 am

Ами...аз ще взема около пет чифта дънки...седем суичара...анцуг,три или четири рокли....и незнам какво още,но тези дрехи ще ми стигнат за Лондон и Париж,нали...
-Да,определено ще ти стигнат!-Каза Соня и се засмя...след това отиде в стаята си и продължи да събира нещата си.
-Какоооооооооооо....
-Кажииииии!
-Да взема ли камерата?Така де може да ни потрябва...
-Да,вземи я!
-Добре!-каза Миша докато се ровеше из купчината с дрехи и ги разхвърляше из цялата стая...-божичко къде е тази блуза???-изведнъж викна...-Намерих я!!!
Соня се стресна и веднага застана пред врата й...
-Здрасти какче!
-Защо крещиш така,Миша?
-Ами...бях си изгубила блузата й...неможах да я намеря...но както виждаш вече всичко е наред...ти до къде стигна със събирането на багажа?
-Ами...справям се!
-О,това е чудесно!-каза Миша докато сгъваше дрехите си и ги прибираше в куфара.
-Добре,май е време да продължавам с багажа-каза Соня и отиде в стята си....


Последната промяна е направена от на Пет Яну 26, 2007 1:45 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Соня Бартън

Соня Бартън


Брой мнения : 46
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:26 am

-Аз ще взема за Лондон и Париж същите дрехи....Миша намирай си дрехи за Маями,Хаваи и Непол.Там климатът е почти еднакъв,така че взимай тънки дрехи.За Неапол вземи и някоя връхна,защото понякога вали дъжд.
-Добре.-отвърна сестра й-Оо,како намерих кожуха ми,която го търсих толкова отдавна!Не може ли да го взема?
-Не,Миша.Другата година,когато татко ни подари екскурзия до Антрактида,тогава ще си го взмемеш.
-Пфу,добре.Сбогом,кожухче-и Миша го хвърли обратно в гардероба.-Сега е твой ред да кажеш какви дрехи ще взимаш за тези градове.
-Значи....два чифта бански със сигурност,розовия и кафявия...четири роклички.О,Миша забравих да ти кажа,в Лондон ще има бал така че си вземи и нещо официално.
-Бал?!!Ураааааааааааааа!!!
-Аз си взимам копринените ръкавици,шапката с цветенца и официалната рокля за този случай.А за Маямите,Хаваите и Неапол ще си взема още един зелен панталон.Няколко копринени блузи за по-топлите дни....ще си взема и...Миша как се казваха тия шалове дето са такива по-тънки не за зимата и се слагат на раменете и на гърба изглежда като триъгълник...
-Не се сещам..
-Е,нищо.Два такива ще си взема...и това ...
Върнете се в началото Go down
Миша Бартън

Миша Бартън


Брой мнения : 17
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:45 am

-Добре почти съм готова...остана ми да събера дрехи само за Рим и Ню Йорк...и разбира се за бала...ураааааааа,ще ходя на бал!!!-Миша отвори друг шкаф и от него извади една бална рокля,чифт копринени ръкавици,шапка с цветя и един чифт обувки...-
Това е!Балният ми тоалет...-Миша затвори шкафа и остави роклята на леглото...вече беше прибрала купчината дрехи от пода...и извади една плажна чанта и два чифта бански костюми...след това отиде до едно шкафче и от него взе чантичка с плажни кремове и т. н. прибра всичко в куфара си заедно с едно яке и един чадър...след това отвори отново гардероба си и от там извади един чифт дънки и една блузка.
-Е.., май съм готова за пътешествието!-каза Миша и отиде в стаята на сестра си :
Како,аз съм готова ти до къде стигна?
............


Последната промяна е направена от на Пет Яну 26, 2007 3:19 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Соня Бартън

Соня Бартън


Брой мнения : 46
Registration date : 25.01.2007

Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitimeПет Яну 26, 2007 1:52 am

-И аз.Взех си гребен,четка за зъби,паста,шампоан,плажна чанта,чанта с която да се разхождам по улиците...ох..мисля,че е това.Мама и татко ще ни откарат до летището.Хайде да тръгваме Wink
Соня и Миша взеха куфарите си и заслизаха по стълбите.В антрето ги чакаха родителите ми.
-О,боже милички вие къде отивате-възкликна баща им при вида на куфарите.
-Таткооо,хайде ще закъснеем за полета-отвърна на въпроса му Миша
-Ох,вие сте опасни...хайде да тръгваме-примири се Алекс с двете си дъщери.
Качиха се в колата и...потеглиха за летището....
______________________________________________________________________
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Соня и Миша Бартън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Соня и Миша Бартън   Къщата на Соня и Миша Бартън Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Соня и Миша Бартън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Roleplay :: Из земята... :: Москва-
Идете на: